GRAJMY RAZEM DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI NASZEJ PLANETY

Tworzymy wysokiej jakości gry edukacyjne, które pomagają Dzieciom rozwijać świadomość ekologiczną i szacunek dla planety. Markę Adventerra Games tworzą ludzie, których połączyła wspólna pasja do gier planszowych i zamiłowanie do natury. Gry przeznaczone są dla Dzieci i dla dorosłych, którzy uwielbiają się bawić tylko czasem wstydzą się do tego przyznać :)

BUDUJEMY EKOLOGICZNĄ ŚWIADOMOŚĆ POPRZEZ ZABAWĘ

Budujemy ekologiczną świadomość poprzez zabawę. Wierzymy, że uświadomienie Dzieciom tematów środowiskowych, pomoże im wyrosnąć na lepszych dorosłych, szanujących innych ludzi, zwierzęta i planetę, na której wszyscy razem żyjemy.

bez plastiku

bez plastiku

materiały z recyklingu i w 100% do recyklingu

materiały z recyklingu i w 100% do recyklingu

materiały z certyfikatem FSC

materiały z certyfikatem FSC

pakowane w biodegradowalną folię

pakowane w biodegradowalną folię

ŚRODOWISKO JAKO ŚWIADOMY WYBÓR

Podjęliśmy decyzję o tworzeniu gier podnoszących świadomość ekologiczną, nasz wybór podyktowany był pilnością otaczających nas wyzwań środowiskowych oraz potrzebą wychowania dzieci do poszanowania środowiska. Nie tylko edukujemy, ale aktywnie działamy - wybieramy materiały i komponenty przyjazne dla środowiska, a nasze gry są zgodne z wieloma „celami zrównoważonego rozwoju” promowanymi przez ONZ w Agendzie 2030.

Cele zrównoważonego rozwoju 2030

Wyłączny dystrybutor:

Mamy to my Agnieszka Stępień
Pożarowa 3/16
03-309 Warszawa
kontakt@mamytomy.pl